fbpx

Home Přečteno jinde Máma a táta na síti #3: Jirka Král s Matoušem Rumlem o Minecraftu a (ne)bezpečí v online hrách

Remove

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Jirku Krále u nás vídáme často a rádi – už několik let se spolupodílí na videích, článcích a jiném obsahu pro vzdělávací projekt Buď safe online, který patří pod Nadaci Avast a za jehož nápadem právě Jirka stál. V dnešní, v pořadí již třetí, epizodě podcastu Máma a táta na síti nás Jirka přišel navštívit společně s tatínkem a hercem Matoušem Rumlem a promluvili si spolu o hrách pro děti i dospívající a jejich nástrahách. 

Jednou z nejoblíbenějších her dnešní mládeže je Minecraft. Na pomyslném vrcholu se drží už několik let. Divíte se, že je hra z kostek tak oblíbená? Za jejím úspěchem stojí neomezené možnosti, které hráčům nabízí. Děti mohou stavět paláce, prozkoumávat nové oblasti nebo bojovat proti creeperům. Více zde.

Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující instituce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo bsologo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo googleovachamp_logo.png