fbpx

Home Přečteno jinde Čeká planetu zemi malá doba ledová?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Zpravodajský web Televize Nova Tn.cz 3. února 2020 zveřejnil zprávu s bombastickým titulkem, že planetu Zemi čeká nová malá doba ledová a teploty mohou klesnout až 50 stupňů pod bod mrazu. V textu se dále píše jak bude tato doba ledová trvat až 33 let, dojde k výraznému ochlazení a všechno to je důsledek ‚solárního minima‘. Tento jev má mít extrémní podobu, která se opakuje jednou za 400 let. Vědec, který za těmito předpovědmi stojí, je matematička Valentina Zharkova z univerzity Northumbria v anglickém městě Newcastle.

Článek předkládá alarmující informace o tom, že lidstvo bude čelit velkému ochlazení celé planety. Opravdu budeme zakrátko čelit zimě a nikoli globálnímu oteplování naší planety? Co o těchto přicházejících událostech říkají vědecké servery? Více zde.

Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující insitutuce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo bsologo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo google/p>