Množství lidí se v minulých dnech obrátilo na Městskou policii v Olomouci s tím, že na mobil obdrželi výzvu k zaplacení pokuty za překročení rychlosti. Někteří z nich přitom nejsou ani řidiči. O nové vlně smishingu, jak se podvody přes SMS zprávy nazývají, informoval ve středu mluvčí městských strážníků Petr Čunderle. Více zde

































