Home Články Nejsou ani řidiči, přesto dostali pokuty za rychlost. Je to smishing
 


 

Množství lidí se v minulých dnech obrátilo na Městskou policii v Olomouci s tím, že na mobil obdrželi výzvu k zaplacení pokuty za překročení rychlosti. Někteří z nich přitom nejsou ani řidiči. O nové vlně smishingu, jak se podvody přes SMS zprávy nazývají, informoval ve středu mluvčí městských strážníků Petr Čunderle. Více zde

Ocenění projektu E-Bezpečí

pohar
KYBER Cena 2023
(1. místo)
pohar
Nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni 2023
(1. místo)
pohar
Evropská cena prevence kriminality 2015
(1. místo)

Partneři a spolupracující instituce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo hoaxlogo policielogo rozhlaslogo linkabezpecilogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo googleovachamp_logo.png logo eset