E-BEZPEČÍ: STREAM AKADEMIE

ONLINE VZDĚLÁVACÍ STREAMY PRO RODIČE A UČITELE
E-Bezpečí otevírá novou službu určenou pro veřejnost - především učitele, rodiče, ale např. také policisty - tematické videostreamy zaměřené na různá témata spojená se světem online bezpečnosti. Vzhledem k citlivosti a závažnosti témat (v rámci streamů pracujeme s aktuální kazuistikou a citlivými informacemi), která jsou na streamech řešena, jsou streamy neveřejné. Streamy nejsou určeny dětem!

NEBEZPEČNÉ VÝZVY (CHALLENGE)

Kamil Kopecký, René Szotkowski
23. března 2023 od 16:30-18:00

Nebezpečné výzvy (tzv. dangerous challenges) patří k velmi nebezpečným formám rizikového chování dětí, které je spojeno především s prostředím sociální sítě TikTok. V rámci streamu si představíme nejnebezpečnější rizikové výzvy, ke kterým dochází jak v České republice, tak i zahraničí, uvedeme si také řadu příkladů, jak s těmito tématy pracovat. O tom všem se zkušenými experty z E-Bezpečí.

CENA: 0,- KČ
VĚK: 18+
PROBĚHLO


Podmínky provozování služby:
Všechny nabízené akce jsou vysílány živě. Po uhrazení poplatku (systém PayPal) a ověření platby získá uživatel odkaz na konkrétní zvolený živý stream, může se tedy aktivně připojit a klást otázky. V případě akcí zdarma získává klient odkaz na stream bezprostředně po registraci. Streamy realizujeme prostřednictvím serveru YouTube. Přístup k záznamu streamu je k dispozici dalších 48 hodin po odvysílání. Upozornění: Streamy nejsou vzhledem k citlivosti témat určeny dětem a jsou neveřejné. V případě dalších dotazů nás kontaktujte na info@e-bezpeci.cz.